Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa
A 3 hálószobás Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa São Lourenço do Sul legfeljebb 8 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A Centro Histórico de Triunfo csupán 1 km-re, a São Lourenço do Sul-i Helytörténeti Múzeum pedig egy 20 perces sétára helyezkedik el az ingatlantól.
A São Lourenço do Sul városi nyaraló fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt is kínál. A helyszíni önellátáshoz elektromos vízforraló, hűtő és konyhai edények is biztosított. Dél-amerikai ételeket kínálva, a Free Lanches Restaurantes az egyik étkezési lehetőség, mely hozzávetőlegesen 300 méterre található.
- Helyi látnivalók
- Centro Comercial Uarthe1306 km
- Igreja Bom Jesus1167 km
- Fazenda do Sobrado1797 km
- Monumento a Primeira Missa no Brasil2043 km
- Serpa tér1596 km
- Centro Histórico de Triunfo1022 km
- Museu Minicipal1691 km
- Igreja Matriz1222 km
- Recanto Island park2055 km
- Galeria Flavia1402 km
- Repülőterek
- Pelotas nemzetkozi repuloter66 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Parkoló
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa befogadóképessége?
A Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Sobrado Novo! Bem Vindos! Villa elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.